Team Velo Cycling
Lähtölistat 2016

 

Lähtolista - PDF

 

Numero
Nimi Seura
Sarja Lähtöaika
206
Kivilahti Julia Kauhajoen Karhu
N10 10:00
207
Ingves Sandra Närpes Kraft Cykelförening rf
N10 10:01
250
Ahtosalo Emilia KorsKa
N10 10:02
251
Hannula Meri-Vuokko CCH
N10 10:03
202
Toivonen Nuutti KorsKa
M10 10:04
204
Vaskimo Aaro Porvoon Akilles
M10 10:05
201
Holopainen Arttu Kauhajoen Karhu
M10 10:06
203
Källberg Ivar Närpes Kraft Cykelförening rf
M10 10:07






10:08
208
Lindberg Cecilia IF Sibbo-Vargarna
N12 10:09
211
Ingves Erika Närpes Kraft Cykelförening rf
N12 10:10
210
Kivilahti Henni-Riikka Kauhajoen Karhu
N12 10:11






10:12
216
Toivanen Kalle Turun Urheiluliitto
M12 10:13
214
Ingves Anton Närpes Kraft Cykelförening rf
M12 10:14
215
Pihlgren Emil Närpes Kraft Cykelförening rf
M12 10:15
213
Ijäs Emil KorsKa
M12 10:16
212
Mäki-Juoni Onni Kauhajoen Karhu
M12 10:17
217
Tuominen Mico TVC
M12 10:18






10:19
252
Ahtosalo Anniina KorsKa
N14 10:20
253
Itäpää Milana Tampereen Pyörä-Pojat
N14 10:21
227
Hämäläinen Aino KorsKa
N14 10:22
254
Itäpää Milja Tampereen Pyörä-Pojat
N14 10:23






10:24
229
Vuohijoki Lotta Wasa Velocity
N16 10:25
228
Taskinen Sonja TVC
N16 10:26






10:27
184
Tenhunen Heidi Uudenmaan Pyöräilijät
N18 10:28
84
Salmela Kajsa KorsKa
N18 10:29






10:30
220
Nousiainen Erno Kauhajoen Karhu
M14 10:31
225
Vaskimo Onni Porvoon Akilles
M14 10:32
226
Lehikoinen Ville TVC
M14 10:33
224
Källberg Axel Närpes Kraft Cykelförening rf
M14 10:34
218
Lindberg Jesper IF Sibbo-Vargarna
M14 10:35
223
Hämäläinen Antti KorsKa
M14 10:36
221
Tummala Tuomas Kauhajoen Karhu
M14 10:37
222
Ahtosalo Matias KorsKa
M14 10:38






10:39
255
Pörsti Anu PoPyKa
N50 10:40






10:41
256
Hakala Heli IK-32
N40 10:42






10:43
257
Laulumaa Minna Velo Salo
N30 10:44






10:45
193
Uusi-Kokko Sauli Kauhajoen Karhu
M80 10:46
195
Westerberg Bror Pyöräilyseura Zeus
M80 10:47
194
Myyryläinen Kyösti P-Union
M80 10:48






10:49
192
Munne Reijo KoPy
M75 10:50






10:51
258
Koskihaka Markku Säkylän Yritys
M70 10:52
190
Purra Pekka IK-32
M70 10:53
259
Hätönen Tenho Pike
M70 10:54
191
Kari Veijo PoTa
M70 10:55






10:56
260
Karlsson Kaj Närpes Kraft Cykelförening rf
M65 10:57
261
Dahlman Bjarne LUP-82
M65 10:58
262
Voima Jussi TVC
M65 10:59
263
Rintala Jukka PoTa
M65 11:00
175
Lipponen Eino Pyörä-68 Turku
M65 11:01
264
Vuorinen Jorma Säkylän Yritys
M65 11:02
173
Vaara Kari JYPS
M65 11:03
265
Sallinen Kalevi CCH
M65 11:04
172
Tanttu Matti CCH
M65 11:05
174
Salminen Pentti Lahden Pyöräilijät
M65 11:06






11:07
266
Aaltonen Tapani HelTri
M60 11:08
267
Lackström Erkki LUP-82
M60 11:09
268
Laukkanen Esa LUP-82
M60 11:10
171
Torkkeli Juhani Pyörä-68 Turku
M60 11:11
269
Mäentaus Jukka Säkylän Yritys
M60 11:12






11:13
270
Saarinen Jarkko TVC
M55 11:14
156
Saarni Kurt TVC
M55 11:15
271
Riddar Harry Närpes Kraft Cykelförening rf
M55 11:16
272
Vaissalo Hannu TVC
M55 11:17
155
Hakala Jarmo TVC
M55 11:18
273
Mörö Pertti Tampereen Pyörä Union
M55 11:19
274
Rolin Jan LUP-82
M55 11:20
275
Puurunen Pekka Lahden Pyöräilijät
M55 11:21






11:22
151
Lehikoinen Jukka TVC
M50 11:23
176
Turpiainen Janne Hyvinkään Pyöräilijät
M50 11:24
152
Rinne Hannu TVC
M50 11:25






11:26
183
Mikkonen Janne TVC
M45 11:27
136
Elkala Janne Lahden Pyöräilijät
M45 11:28
276
Forsström Markus IK-32
M45 11:29






11:30
230
Arola Patrik Porvoon Akilles
M16 11:31
88
Mielikäinen Otto Hyvinkään Pyöräilijät
M16 11:32
91
Laitinen Victor TVC
M16 11:33
90
Aimi Robin Turun Urheiluliitto
M16 11:34






11:35
277
Ollila Jari Tampereen Pyörä-Union
M40 11:36
133
Mikkonen Vesa-Petteri TVC
M40 11:37
131
Hakala Jani IK-32
M40 11:38
278
Kilpeläinen Sami TVC
M40 11:39
279
Kettunen Juha IK-32
M40 11:40
280
Hannula Petteri MTBCF
M40 11:41






11:42
281
Auramaa Ilkka Turun Urheiluliitto
M30 11:43
282
Koskinen Janne Rantapyörä
M30 11:44
283
Rantala Ville Turun Urheiluliitto
M30 11:45
124
Huhtamäki Tomi TVC
M30 11:46
182
Malinowski Jakub Turun Urheiluliitto
M30 11:47
123
Harju Lauri TVC
M30 11:48






11:49
56
Uusiperhe Jesse Turun Urheiluliitto
Miehet 11:50
54
Juntunen Antti-Jussi Finnfalz-Rush Racing
M18 11:51






11:52






11:53
72
Turpiainen Milla AHH/HyPy
Naiset 11:54
82
Saarinen Anna-Mari TVC
Naiset 11:55
71
Syrjä Maija AHH/HyPy
Naiset 11:56
284
Niskanen Vilma CC Picaro
Naiset 11:57
83
Selin Elina TVC
Naiset 11:58
80
Ellmen Anni TVC
Naiset 11:59
70
Salovaara Heini AHH/HyPy
Naiset 12:00
285
Jussila Outi Tampereen Pyörä-Pojat Ry
Naiset 12:01
286
Särkioja Merja CCH
Naiset 12:02
81
Pensaari Pia TVC
Naiset 12:03






12:04






12:05
11
Hujanen Jani CK Master/Racebike Focus
Miehet 12:06
48
Luostarinen Henrik Turun Urheiluliitto
Miehet 12:07
37
Luoto Ville Kälviän Tarmo
Miehet 12:08
24
Seppä Lauri GIF-Chebici
Miehet 12:09
287
Toivanen Joona CC Picaro
Miehet 12:10
23
Niemi Marco-Tapio GIF-Chebici
Miehet 12:11
45
Kanerva Joni Porvoon Akilles
Miehet 12:12
17
Relanto Erik Finnfalz-Rush Racing
Miehet 12:13
122
Erjomaa Timo TVC
Miehet 12:14
25
Turunen Taneli GIF-Chebici
Miehet 12:15
3
Elmgren Jan CCH
Miehet 12:16
288
Aura Sami Turun Urheiluliitto
Miehet 12:17
22
Niemi Jarkko GIF-Chebici
Miehet 12:18







Viimeksi päivitetty 05.08.2016 06:44